Faintrened

<(^-^<)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-28 22:22:08

Foxy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 17
Punktów :   

Kupie/sprzedam/zamienie

A wiec jako ze nikt jeszcze tutaj nie przebywal dluzej niz minute, gapiac sie na reklamy Google,  (nikt nie widzial) Ja teraz jestem czyms w rodzaju Lidera tego tematu, poniewaz ktokolwiek go zalozyl, nie zdawal sobie sprawy z tego jak wazny temat moze to byc dla Nas.

Poniewaz jest to dosc wazny temat w Fam. postanowilem zaangazowac Was wszystkich w uzywanie szczegolnietego tematu.

Wielu graczy bardzo potrzebuje itemkow takich jak naprzyklad: Eq, przerozne Matsy (wlaczajac piora, dusze u fmy), materialow posrednich - czyli do produkcji, oraz innych rzeczy ktore im sie przydadza.

Nawet ja mam kiepskie Eq, a wszyscy maja naprzyklad u7+5/6, podczas kiedy ja mam u4+3/4. Ekwipunek to bardzo wazna czesc Waszej postaci, nie nalezy tego lekcewazyc (co ja robie ).

Nasza fam oraz jej czlonkowie, tak jak wszyscy inni gracze NosTale, kupuja, sprzedaja lub wymieniaja rozne rzeczy bez przerwy. Wiec jako Fam, chce zebysmy uzywali tego tematu bardzo czesto, poniewaz mozemy miec rzeczy ktorzy inni nie maja, lub sprzedaja bo takich cenach, na ktore Nas nie stac lub poprostu nie oplaca sie kupywac np. jakiegos luku na 45 lvl u7+5 skoro za 3-4 lvle bedziemy mieli o niebo lepsza bron, a ze stara nie bedzie co zrobic. I 1kk poszlo w plecy. A dzieki temu watkowi, gracze z naszej Fam, beda mogli kupywac, sprzedawac oraz wymieniac rozne rzeczy za niskie ceny, jako ze w Fam obowiazuja znizki dla czlonkow.

Inne dalsze pytania prosze postowac do mnie. Mozecie rowniez wyslac mi e-maila, lub poprostu szepnac w grze

Offline

 

#2 2010-12-29 10:51:59

friends111

Poszukiwacz_Przygód

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kupie/sprzedam/zamienie

Chciałbym sprzedać Karty Tarota: Księżyc(2), Wieża, Pustelnik, Głupiec, Śmierć(2) za 85k
Dość tanio jak inni sprzedają po 700k...

Offline

 

#3 2010-12-29 15:34:13

friends111

Poszukiwacz_Przygód

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kupie/sprzedam/zamienie

Już nie ważne, Przez Kradzież

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.golebiegoluchow.pun.pl www.lipdubug.pun.pl www.forumzswnf.pun.pl www.poradnikmfo.pun.pl www.poke-story.pun.pl